Kesimlerde,  yüz şekline göre kare, uçları inceltilmiş modeller, yine yüz şekline göre asimetrik kesilmiş, uçlarında hafif gölge ve balyajlar 2013’ün saç trendleri arasında. Renklerde  de yine doğallık ön planda.  Saç uçlarında hafif balyajlarla hafif frapanlık da yine bu senenin trendini oluşturuyor.  Kahveler, turuncular, geniş balyajlar, renkleri hafif varla yok arası ama uçları daha açık ve belirgin tasarımlar tercih ediliyor. Ayrıca, çilli cildi olan hanımlara, cilt tonuna göre yine sarı bakırlar uygulanıyor ve bu da bu yılın modasını oluşturuyor.

2013 Eray Beler Saç Trendleri

2013 Eray Beler Saç Trendleri

2013 yılı saç trendleri, klasik modellerin modern yorumlanması ve şekillendirilmesiyle oluşan ve çok rahat taranabilir olan modeller. Renk için de doğallık, topuz için de doğallık, yani taranabilir, elini
attığında kişinin kendisini rahat hissedebildiği, renklerde doğal olan ama biraz da hafif frapanlık olan modellerden bahsediyoruz.  Mesela geneli doğal ama saçının ucunun bir bölgesine değişik bir renk tonu koyarak dikkati oraya veriyoruz.