Hakkımızda

Kuaför Eray’da size sofistike bir hava kazandırırken günlük kullanımınızda tarzınıza modernlik ve doğallık katıyor, saçlarınızı, gözlerinizi, yanaklarınızı, kısacası en güzel hatlarınıza odaklanacak belirginlikte şekil veriyoruz. Eray Kuaför’de her saç kesimi bir stili yansıtıyor.

Saçlarınız özenli bir şekilde kesilerek şekil vermek için kullanacağınız ekstralardan sizi kurtarıyor. Böylece gün ortasında tekrar aynı şekle döneceğini bilmenin verdiği rahatlıkla dilediğiniz gibi ellerinizi saçlarınızda gezdirip dolaştırıyorsunuz.

Kesimi ve renkleriyle sizi hem baştan yaratıyor hem de sadece sizi vurguluyor.

Günlük kullanımınızda, yıkama, kurutma, şekil verme işlemlerini kolaylaştırıp ideal görünümünüze uzun zaman harcamadan kavuşmanızı sağlıyoruz.

Saçlarınızın kesim ve rengi haftalar sonra bile sizin ne kadar güzel göründüğünüze dair yorumlar almanıza neden oluyor.

Eray Kuaför, 1993 yılından bu yana Üsküdar ‘da hizmet vermektedir. Teknolojik ve modaya yeni oluşumlara kendi mesleki vizyonumuzla birleştirip, artistik alanda farklılığı yaratıp, evrensel moda ile birlikte, çizgi ve koleksiyonları ERAY KUAFÖR imaji ile sunmaktayız.

Eray BELER, Türkiyede Salon İşletmeciliği Eğitimini Jean Pierre Couriaut ‘dan alan İlk 6 Kişiden Biridir. O Günlerden Bugünlere Herzaman Eğitimin Ve Yeniliğin Bu mesleğin içinde olması gerektiğine inanarak mesleğini yapmaktadır.