Beauty Lab

Saçım Kısa Diye Üzülmeyin

Hayatının en güzel gününde saçlarıyla göz kamaştırmak isteyen gelin adaylarımıza harika önerilerimiz var. Yüz şekliniz, saçınızın boyu ve yapısı ile ilgili değerlendirmeleri yaptıktan sonra Gelin Başınızın nasıl olacağına gelin birlikte karar verelim. Saçım kısa diye üzülmeyin.
Başın üzerinde krepe yapılarak kabartılmış gösterişli ve güzel bir topuz istiyorsunuz. 17Saçınızın boyu buna olanak vermiyor ve siz de bu dertten yakınıyorsunuz. Sizin için en az topuz kadar şık görünüm sağlayacak alternatif model yaratabiliriz. Üstelik kısa saçlar için aksesuar seçenekleri de bol miktarda, ama bunca seçenek arasından size en çok yakışanı bulacağımızdan emin olun. Hele de söz konusu sizin evliliğiniz ise, sınırları zorlayacağımızı bilin.
Bu noktada yüz şekliniz önem arz ediyor.Gelin saçınızın modeli her şeyden önce yüzünüzün biçimine göre düşünülmelidir. Belki kısa olan saçınıza şekil verilirken bir postiş eklenecek ya da çıt çıt takılması gerekecek. Bütün bunlar düşünülürken ve tasarım uygulanırken yüzünüzün morfolojisi ile dengelenecek bir model seçilmelidir. Bu noktada bizim sizi bilinçli yönlendirmemiz ve saç modeline birlikte karar vermemiz çok önemli, böylece size ve yüzünüze en çok yakışan gelin saçı modelini birlikte bulacak ve tasarımı uygulayacağız.
Artık, hayatınızın en güzel gününde dünyanın en güzel gelini olmaya hazırsınız. Bir ömür mutluluklar sizinle olsun…

Gelin Başı Kampanyası

Gelin Başı Paketi herşey içinde Eray Beler’de Sadece 400 TL.

Tüm gelin adaylarını bekliyoruz…

Eray Beler Gelin Başı
Randevu Formu
 • Adınız Soyadınız*
  0
 • Email*
  1
 • Almak istediğiniz hizmetleri seçebilirsiniz.
  2
 • İndirimliler*
  Saç Kesim & Fön
  Boya Dip
  Boya Komple Kısa
  Boya Komple Uzun
  Röfle Balyaj Ombre Kısa
  Röfle Balyaj Ombre Uzun
  Saç Açma & Boyama Kısa
  Saç Açma & Boyama Uzun
  3
 • Gelinbasi*
  Gelinbaşı Paketi
  4
 • Digerleri*
  Nişanbaşı
  Saç Kesim
  Fön
  Kırık Fön
  Topuz Tarama I (Modele göre)
  Topuz Tarama II (Modele göre)
  Maşa
  Manikür
  Pedikür
  Kaş
  Bıyık
  Komple Yüz Alma
  Sir Ağda
  Makyaj
  5
 • Fiyat : [Fiyat] TL
  6
 • Notunuz*
  9
 • Randevu Tarihi*
  10
 • Randevu Saati*
  11
 • Telefon*
  12
 • 13

Saç Tasarımında Karakter Yaratmak

En önemli konulardan bir tanesi de saçta bir karakter yaratmaktır. Yani kişiyi tanıyıp ona göre saçın karakterini yaratmamız gerekiyor. Biz saçı çok güzel de yapsak, eğer bir bütünlük kazanmadıysa, onun hiçbir işe yaramayacağını ve müşterimizi mutlu etmeyeceğini biliyoruz. Zaten benim şimdiye kadar gerek yurt içi gerek yurt dışındaki  yuz-sekline-gore-sac-kesimi-3123286eğitimlerden öğrendiğim en temel noktalardan bir tanesi de budur. Bütünlüğü sağlamak ve ya tasarımda bütünlüğe ulaşmak. Visagism denilen eğitim başlı başına bu konuyu işlemektedir. Bütünü görme eğitimidir. Zaten bütün bir sanat tarihini aynı zamanda tasarım tasarım tarihi olarak da düşünürsek, bu bütünlüğün bütün büyük sanat yapıtlarında var olan bir özellik olduğu aşikardır. Bugün Mimar Sinan’ın eserlerinden tutun da tiyatroda Shekespeare, edebiyatta Dostoyevski, sinemada Bresson ve Hitchkok’un eserlerinde, Rembrand’ın tablolarında akıl almaz bir bütünlük tamamlık hissi olduğunu görüyoruz. Tasarımdaki bu tamam olma halini, bütün olma halini biz saç tasarımında da uygulamaya çalışıyoruz.

Gelin Makyajı 2013 Trendi

Gelin başı yapılırken, gelin makyajı daha parıltılı oluyor. Geçen seneye oranla da bu sene, yoğun kirpik ve sadelik ön planda. Geçen sene ve daha önceki senelerde ise daha yoğun ve renkli farlar tercih edilirken, bu sene bu makyajı isteyen neredeyse yok denebilir. Parıltılı açık tonlarda farlar, yüz hatları açık renkli, eyeliner kalın, siyah gözler, bol rimel ya da kirpik, dudaklar ön planda oluyor bu sene. Dudaklarda ise bordo ya da kırmızı ya da tam tersi ten rengi tercih ediliyor.

Makyaj Ürünleri

Eray Kuaför olarak Caroline ve Nars ürünlerini tercih ediyoruz. Caroline zaten starların kullandığı ve TV makyajında da kullanılan bir ürün. Kesinlikle terletmeyen, her cilt tipine uygun, çok başarılı bir ürün. Onunla yapılan makyaj  % 90 daha dayanıklı, daha farklı oluyor ve müşterinin kendisini daha iyi hissetmesini sağlıyor. Nars ise zaten farlarda ve rujlarda kullandığımız gerçekten çok kaliteli ürünler. Zaten Caroline herkesce bilinen ve kullanılan bir ürün.

Saç Renklerinde 2013 Trendleri

Bu yıl saç renklerinde uçlara doğru daha açık olan, daha doğal olan renkler çok moda.Kahveler, turuncular, geniş balyajlar, geneli hafif, varla yok arası, ama uçları daha açık belirgin şekilde olan balyajlar bu sene çok moda.

Cilt tonuna göre sarı bakırları, özellikle cildi çilli olan bayanlar için özellikle bakırları çok tercih ediyoruz. Özellikle yaz aylarında sarı bakırlar ve bakırlar çok moda. Tabi burada kişinin cilt rengi ve saç rengi de çok önemli.

Kullanılan Ürünler

Kullandığımız ürünler çok kaliteli, salonumuzda Sebastian, Senscience Profesyönel saç bakım ürünleri hem kullanılmakta hem de satılmakta, hem de şekillendirici olarakta tamamen %100 Sebastian kullanılmaktadır. Sebastian ürünleri Dünyanın kabul ettiği en iyi şekil veren ürünleridir. Dünya Starlarının saçlarında kullanılan şekillendiriciler, spreyler,  jöleler bizim salonumuzda hem kullanılmakta hem satılmaktadır. Bizim kullandığımız tüm ürünlerin en kalitelisinin olmasına dikkat ediyoruz. Özellikle kimyasal ürünlerde Wella ile partner olarak çalışıyoruz. Wella firmasının tüm ürünlerini kullanıyoruz. O ürünler de zaten bilindiği gibi Dünyanın en iyi ürünleridir.

 

Günlük Kullanımlarda 2013 Saç Trendleri

Günlük kullanımdaki saç modellerinde kare kesimler çok moda, ama uçlarda inceltilmiş, rahat hareket edilebilen, özellikle elleriyle rahat tarayabileceği, saçını kendisi de kuaföre gitmeden şekil verebileceği modelleri tercih ediyoruz. Kestiğimiz saça müşteri bir daha ki kesime kadar kuaföre gitmeden kendisi şekil verebiliyor.  Genelde kısa saçlarda bu süre 4-6 haftadır. Uzun saçlarda ise 8-10 haftadır.